top of page

MÜŞTERİ DESTEK

OMEGA OFİS MAKİNALARI
MÜŞTERİ DESTEK VE TANIMLAMALAR SAYFASI

GARANTİ

Omega bütün ürünleri fabrikasyon hatalara karşı 24 ay garantilidir. 

GENEL KONULAR
 

Ürün teslimatı 24 saat içinde gerçekleştirilmektedir. Müşterilerimizin satın aldığı yada almayı düşündüğü ürünü istanbul içinde ise aynı gün içinde tanıtım ve satışını yapmaktayız. İstanbul dışında olanların ise bayilerimiz aracılığı ile yada kargo üzerinden aynı gün veya ertesi gün teslimatını yapmaktayız.

 

ÜCRETSİZ HİZMETLERİMİZ
 

Kamu görevi olarak ücretsiz hizmetlerimiz Şirketimiz bizden almış olsun yada olmasın, parça değişimi gerektirmeyen tüm para sayma makineleri nin parça değişimi gerektir meyen temizlik ve bakımları ücretsiz olarak yapılmaktadır.     

YAYGIN SATIŞ SERVİS 

Omega ofis makinaları yaygın satış ve servis ağına sahiptir. Türkiyenin her şehrine aynı gün içinde satış ve servis

GARANTİ SÜRESİ 
 

Satmış olduğumuz tüm ürünler 2 yıl garantilidir. Müşterilerimiz bizden yada bayilerimizden satın almış olduğu ürünler 2 yıl boyunca full garantimiz altındadır. Herhangi bir arıza durumunda servis elemanlarımız ya müşteri firmanın işyerine gelerek veya kargo yoluyla hiç bir ücret almaksızın tüm servis ve bakımlarını yapmayı taahüt eder.

PERYODİK BAKIMLAR
 

Her 6 ayda bir periyodik bakım
Şirketimiz satmış olduğu bütün para sayma makinası modellerini müşteri firmanın işyerine gelerek her 6 ayda bir periyodik bakımını ücretsiz olarak gerçekleştirmektedir.

 

 

 

PERYODİK BAKIMLAR

şirketimiz satmış olduğu ürünler için  garanti süreci boyunca 6 ay arayla ücretsiz peryodik bakım hizmetleri vermektedir. 

SERVİS VE SERVİS ÜCRETLERİ
 

Garantili ürünlerden servis ücreti alınmaz. Şirketimiz satmış olduğu ürünlereden 2 sene süresince her hangi bir servis ücreti almamaktadır. Bununla beraber garanti süresi dolmuş ürünler ve garanti kapsamı dışında kalmış ürünlerden 30 TL ile 250 TL arasında ürün model ve arıza durumuna göre ücret talep etmektedir.

SATIN ALMA
 

Satın alma yolları Müşteri firma satın alma yolu olarak direk kapıda ödeme seçeneğini seçebilir yada ptt ödemeli veya banka havesi ile olabileceği gibi banka yada kredi kartı ile de gerçekleştirebilir.

 

 

bottom of page