top of page
ŞİRKET KİMLİĞİ

 

1997 Yılında istanbul merkezli demir, madeni ve kağıt para sayma makinaları, evrak imha makineleri ve sahte para kontrol cihazları üzerine kurulan şirketimiz. Sektöründe bir çok yeniliğe imza atmış bulunmaktadır. Şirketimiz 3 ortak ve 8 çalışanı ile halen istanbul merkezli olarak hizmet vermektedir. Ayrıca Tüerkiyede bir çok şehirde şube ve bayileri bulunmaktadır. Ürün Yelpazesi genel olarak; para sayma makineleri, demir para sayma ve ayrıştırma makinaları ve sahte para test cihazlarından oluşmaktadır.  

 

AMAÇ ve HEDEFLERİMİZ

 

Omega para sayma makinelerinin en temek prensibi kaliteden kesinlikle ödün vermemiş olmasıdır. Yeni hedefimiz Türkiyede sektöründe müşterilerin %70'ine sahip olmaktır. Bununla beraber diğer ofis makinelerini piyasaya arz etmek ve bunlardada lider konumda olmaktır. Daha fazla şubeleşme ve bayileşmeyi hedefleyen şirketimiz Türkiyenin her şehrinde yerinde hizmet verveyi planlamaktadır. 

OMEGA PARA SAYMA MAKİNELERİ 

İstanbul merkezli ve Türkiyenin bir çok şehrinde bayileri bulunan şirketimiz, madeni ve kağıtpara sayma makineleri ve evrak imha makinaları konusunda müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır ve 50 binin üzerinde Türkiyenin genelinde referans listesine sahiptir. 

OMEGA OFİS MAKİNALARI
KAĞIT VE MADENİ PARA SAYMA MAKİNELERİ & SAHTE PARA KONTROL CİHAZLARI

HAKKIMIZDA

Para sayma makineleri ve sahte para kontrol cihazları konusunda 20 yıldır faaliyet gösteren şirketimiz, kendi bünyesinde mühendislik faaliyetlerini göstermektedir. Şirketimzin temel hedefi en kaliteli ürünü en hesaplı fiyattan son kullanıcıya teslim etmektir.  

 

bottom of page